"Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz,co ci siĘ trafi"Forrest Gump

Więcej

Jakże prawdziwe jest to stwierdzenie, szczególnie w sytuacji, gdy udajesz się w podróż sam, setki kilometrów od domu, do miasta, o którym przeczytałeś zaledwie kilka zdań na Google…


Jesteś pełen niepewności, obawy, a nawet strachu, boisz się żeby twój pobyt na wymarzonych studiach nie rozpoczął się przykrymi niespodziankami w akademiku?

Twój entuzjazm w jednej sekundzie znika, gdy okazuje się, że Twój przyszły współlokator co noc organizuje głośną imprezę w pokoju, lubi gotować o 2 w nocy lub każdej nocy przyprowadza nową partnerkę?

Muszę Cię zmartwić - brud, robactwo, nieznośni współlokatorzy, hałas, brak prądu i ciepłej wody to tylko niektóre niespodzianki jakie czekają na Ciebie w Domach Studenta i wynajętych w ciemno mieszkaniach!

Jeżeli jesteś na naszej stronie, to mogę się założyć, że jesteś osobą, która musi mieć pewność, że przyjeżdża w miejsce sprawdzone, czyste, bezpieczne, znając wcześniej umowę i warunki, w jakich będzie mieszkać!

Jeśli mam rację, to idealnie trafiłeś! Wiemy, jakim przeżyciem jest przyjazd młodej osoby do obcego miasta, dlatego traktujemy każdego studenta indywidualnie, starając się aby poczuł się w nowym miejscu bezpiecznie i przyjaźnie. Staramy się pomóc Wam otrzymać to, co Wam się należy, to co jest Wasze, w nierównej walce pomiędzy Wami a obcym miastem, gdzie nierzadko jesteście skazani na porażkę! Chcemy wyrównać Wasze szanse w starciu pomiędzy Goliatem a Dawidem!

Poznaj nasz team - Ola i Weronika, czyli dwie dziewczyny, które pomogą Ci postawić pierwsze kroki w Warszawie i sprawią, że pobyt tu zapamiętasz jaką jedną z najlepszych przygód Twojego życia!

Co to oznacza?
Naszą współpracę możemy rozpocząć dosłownie w dwie minuty! Wystarczy, że wypełnisz ANKIETĘ w której podasz swoje preferencje co do mieszkania, w którym chciałbyś zamieszkać na czas studiów w Warszawie. Dzięki tym informacjom będziemy mogły znaleźć idealne miejsce dla Ciebie.

Po wypełnieniu ankiety skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej :)

Prosimy, zapoznaj się z Regulaminem naszych usług i dowiedz się więcej w jaki sposób możemy pomóc właśnie Tobie! Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami - czekamy na Twoje pytania. A jeżeli skorzystałeś już z naszej pomocy i co więcej - spełniła ona Twoje oczekiwania, to prosimy wejdź na nasz i daj nam łapkę w górę lub zostaw komentarz - pokażesz, że doceniasz naszą pracę. Będziemy także niezmiernie happy, gdy polecisz naszą stronę swoim znajomym :)

 

Regulamin usług

REGULAMIN NASZYCH USŁUG
 1. Aby poznać Twoje potrzeby i preferencje, musimy otrzymać wypełnioną przez Ciebie ANKIETĘ. Otrzymanie ankiety jest dla nas sygnałem, że akceptujesz i zobowiązujesz się respektować poniższe warunki i treść Regulaminu.

 2. Po otrzymaniu ankiety niezwłocznie kontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dodatkowych szczegółów.

 3. Po znalezieniu lokalu zgodnego z Twoimi potrzebami, kontaktujemy się z właścicielem mieszkania (Uwaga! nie korzystamy z usług agencji nieruchomości) i negocjujemy warunki najlepsze dla Ciebie.

 4. Wysyłamy Ci zdjęcia proponowanego lokalu oraz umowę najmu, abyś mógł zapoznać się z wysokością opłat oraz warunkami proponowanymi przez właściciela.

 5. Gdy warunki najmu lub wygląd lokalu nie będą Ci odpowiadały - wracamy do pracy i szukamy dalej :)

 6. Po zaakceptowaniu warunków umowy, prosimy Cię o wpłatę zadatku w wysokości 100 zł poprzez system PayPal lub na konto: Bank Polska Kasa Opieki S.A. nr: 02 1240 2063 1111 0000 0202 1759, w opisie transakcji wpisując swoje dane: "Imię i Nazwisko, Adres". Akceptując umowę, wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji umowy pośrednictwa w wynajmie mieszkania.

 7. Twoja wpłata jest dla nas sygnałem, aby zintensyfikować działania, potwierdzić rezerwację lokalu u właściciela i czekać na Twój przyjazd!

 8. Oczywiście możesz również zrezygnować z naszej pomocy. Gdy zrobisz to maksymum 14 dni przed datą swojego przyjazdu do Warszawy - wówczas cały zadatek zwracamy na podane przez Ciebie konto.

 9. Na Twoje życzenie możemy zamówić dla Ciebie transport z lotniska lub dworca, który dowiezie Cię pod same drzwi. Możemy również sprawić, że w mieszkaniu będzie na Ciebie czekała ciepła kolacja, a w lodówce podstawowe produkty niezbędne do przygotowania kolejnego posiłku.

 10. Gdy spotkamy się w Twoim nowym domu, pozostają nam już jedynie formalności:
  • właścicielowi wpłacasz czynsz za pierwszy miesiąc oraz kaucję w wysokości ustalonej w umowie, którą otrzymałeś wcześniej e-mailem
  • nam dopłacasz pozostałą kwotę ustaloną wcześniej poprzez e-mail - czyli dopiero po zrealizowaniu całej usługi i otrzymaniu faktury

 11. Nie mamy ustalonej stałej kwoty za naszą pomoc. Każdy student jest przez nas traktowany wyjątkowo i indywidualnie, dlatego kwotę ustalamy podczas rozmowy. Ale zapewniamy Cię - na pewno nie jest to kwota tak wysoka jak za pośrednictwo w agencji nieruchomości.


 12. CZEKAMY NA CIEBIE W WARSZAWIE!
  DO ZOBACZENIA :)

WITAJ NA STRONIE


Rooms4Students!Nasz team stanowimy MY, czyli:


Weronika

  503 527 213

18-letnia licealistka z Warszawy.

Obce kultury interesowały mnie odkąd pamiętam. Zawsze marzyłam o życiu w wielokulturowym mieście, gdzie odkrywanie nigdy się nie kończy.

Możesz pomóc nam Warszawiakom sprawić, że nasze miasto będzie jeszcze bardziej fascynujące i wyróżniające się :) Mogę być Twoim najlepszy przewodnikiem, bo dokładnie wiem czego potrzebują młodzi.

Możesz zapytać mnie o wszystko, nie ważne czy chodzi o to, który rodzaj mieszkania jest najlepszy czy który klub nocny jest teraz modny.

Jako aspirująca studentka zagranicznego uniwersytetu, wiem jakie są twoje obawy i właśnie dlatego jestem tu by Ci pomóc!Ola

  501 701 939

po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w Domu Studenta w Warszawie i przez ponad 12 lat współpracowałam ze studentami z całego świata, pomagając im stawiać pierwsze kroki w obcym mieście. Dokładnie znam Wasze potrzeby i obawy - nie raz spotkałam się z zagubionymi i zdezorientowanymi przyjezdnymi. Potrafię wyobrazić sobie przeżycia Wasze i waszych rodziców, gdy pierwszy raz zostawiacie rodzinny dom na tak długi czas. Ale razem możemy to zmienić - zaufaj nam, ten dzień naprawdę może wyglądać wyjątkowo i być dla Ciebie jedną z chwil, której nie zapomnisz do końca życia!

Prywatnie jestem mamą dwóch córek oraz pasjonatką podróży górskich i Mustanga GT500.
Napisz do nas!
Naszą pasją jest pomaganie ludziom!  kontakt@rooms4students.pl